Політика

Данія виділяє Україні новий пакет військової допомоги на €295 млн

данія, допомога, зброя
Ілюстративне фото / depositphotos

Уряд Данії заявив про виділення нового пакета військової допомоги Україні на суму приблизно 295 млн євро (2,2 млрд крон).

Про це повідомило Міністерство оборони Данії.

Кошти з нового пакету залучать для посилення оборонної промисловості України, зокрема для придбання та безоплатної передачі зброї і боєприпасів, безпілотників та виробництва ракетних деталей у співпраці з Нідерландами та Чехією, а також на значну допомогу у морській сфері.

“У березні я відвідав низку українських підприємств оборонної промисловості в Києві, і стало зрозуміло, що є великий потенціал для майбутньої співпраці, яка може постачати необхідне обладнання в Україну, що допоможе змінити ситуацію на полі бою”, — сказав міністр оборони Трольс Лунд Пульсен.

Глава Міноборони Данії відзначив, що прямі інвестиції в українську ОПК — це нова ініціатива, яка, як він сподівається, може надихнути інші країни зробити те саме, щоб Україна сама могла виробляти більше військового обладнання.

Пакет також передбачає укладення низки різних угод із союзниками щодо закупівель і пожертв для України від оборонної промисловості західних країн, а також спільних пожертвувань. Частину зброї постачатимуть данські компанії.


Теги: , ,

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Актуальне відео
ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling