У музеї військової слави школи № 2 імені Пушкіна в карельському місті Костомукша РФ відбулася зустріч учнів десятих класів з учасником війни проти України.
У школі зазначили, що на захід учасник “СВО” приніс комплект військової амуніції та показав вміст медичного комплекту, а також “дав змогу учням на практиці відчути на собі частину солдатської ноші” і взяти участь в “евакуації з поля бою пораненого”.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/04/26174839/photo_2024-04-26_15-13-41-737x415.webp)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/04/26174838/photo_2024-04-26_15-13-45-737x415.webp)
Пост супроводжувався фотографіями учнів, які були зроблені під час зустрічі. На них школярі одягнені в бронежилети з символікою ПВК “Вагнера” і нашивками “Вантаж 200 – ми разом” і “Моя труна ще шумить у лісі. Вона – дерево. Він няньчить гнізда”.
Шеврон із написом “Груз 200 – ми разом” носили найманці ПВК “Вагнера” та її засновник Євген Пригожин.