Ярослава Магучіх – перша в історії України чемпіонка Європи зі стрибків у висоту

22 Серпня 2022 07:41

У німецькому Мюнхені завершився останній фінал за участю України на Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022. У ньому українські легкоатлетки боролися за медалі у стрибках у висоту серед жінок, де збірну представляли одразу три спортсменки: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко.

На цьогорічному чемпіонаті світу до фіналу в цій дисципліні пробилися двоє з трьох українок – Магучіх виграла друге "срібло" в кар'єрі, а Геращенко фінішувала четвертою з особистим рекордом (2 метри). Левченко до фіналу в Юджині не відібралася.

Топрезультатом цього сезону в Магучіх були 2.03 м, у Геращенко – 2 м, у Левченко – 1.95 м.

На минулому Євро-2018 Україну так само представляли три українки: разом із Левченко, яка стала дев'ятою, виступали Катерина Табашник та Оксана Окунєва. Найкращий результат тоді показала Табашник, яка посіла п'яту сходинку.