Техно

Bloomberg: TikTok звільнить ключового переговірника з урядом США

TikTok
Еріх Андерсен, головний юрисконсульт компаній TikTok і ByteDance, розмовляє з редактором відділу глобальних підприємств Associated Press Індірою Лакшманан на конференції з кібербезпеки Verify, 31 березня 2023 року, Саусаліто, Каліфорнія / Фото AP

Компанія TikTok готується звільнити ключового менеджера, який мав переконати уряд США в тому, що компанія робить достатньо, щоб не допустити занепокоєння національної безпеки з приводу її зв’язків із Китаєм. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з цим питанням.

Головний юрисконсульт TikTok і його китайської материнської компанії ByteDance Ltd Еріх Андерсен вів багаторічні переговори з американським урядом, щоб довести, що застосунок робить достатньо, щоб запобігти доступу Китаю до даних американських користувачів.

Ці зусилля не змогли привернути увагу міжвідомчої урядової комісії, що проводить перевірку безпеки застосунку, і законодавців у Вашингтоні, які розглядають законопроєкт, що змусить відмовитися від його використання.

У суботу Палата представників США схвалила законопроєкт, який вимагає, щоб TikTok продали її китайській материнській компанії або заборонили в США.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling