Президент України Володимир Зеленський на Дніпропетровщині відвідав центр підготовки мобільних вогневих груп і вручив нагороди військовослужбовцям.
Про це повідомила пресслужба ОП.
Так, Зеленський перевірив, у яких умовах живуть військові та як вони тренуються.
“Президентові доповіли про стан укомплектування мобільних вогневих груп. Він поспостерігав за процесом навчання у спеціалізованих класах мультимедійних тренажерів ПТРК “Фагот” і ПЗРК “Ігла”, а також за виконанням особовим складом мобільних вогневих груп вправ із практичних стрільб”, – ідеться у повідомленні.
Зеленський вручив держнагороди військовослужбовцям регіонального управління Сил територіальної оборони “Схід” Збройних Сил України та оперативного командування “Схід” Сухопутних військ ЗСУ і подякував їм за захист неба.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/02/05124340/2024-02-05-12_42_00-na-dnipropetrovshhyni-volodymyr-zelenskyj-oznajomyvsya-z-robotoyu-czentru-pidhotovky-737x415.webp)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/02/05124340/2024-02-05-12_42_10-na-dnipropetrovshhyni-volodymyr-zelenskyj-oznajomyvsya-z-robotoyu-czentru-pidhotovky-737x415.webp)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/02/05124340/2024-02-05-12_42_24-na-dnipropetrovshhyni-volodymyr-zelenskyj-oznajomyvsya-z-robotoyu-czentru-pidhotovky-737x415.webp)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/02/05124339/2024-02-05-12_42_36-na-dnipropetrovshhyni-volodymyr-zelenskyj-oznajomyvsya-z-robotoyu-czentru-pidhotovky-737x415.webp)