Збірна Німеччини розгромила Шотландію в матчі відкриття Євро-2024

Євро-2024
Німці здобули найбільшу перемогу на Євро / Фото УЄФА

Футболісти збірної Німеччини з рахунком 5:1 завдали поразки команді Шотландії в матчі відкриття чемпіонату Європи 2024 року.

Гра пройшла в Мюнхені.

Автором першого голу турніру став Флоріан Вірц, який вразив ворота Шотландії на 10-й хвилині. На 19-й хвилині перевагу німецької збірної в рахунку зміцнив Джамал Мусіала.

На 45+1 хвилині господарі чемпіонату довели рахунок до розгромного: пенальті реалізував Кай Хаверц. Раяна Портеуса, який грубо порушив правила в епізоді, що передував пенальті, вилучили з поля.

На 68-й у складі німців відзначився Ніклас Фюллькруг.

На 87-й хвилині Шотландії вдалося відіграти один гол, зробивши це за допомогою суперника: свої ворота вразив футболіст німецької збірної Антоніо Рюдігер.

На 90+3 хвилині збірна Німеччини довела рахунок до 5:1, точний удар завдав Емре Джан.

Швейцарія та Угорщина із цієї ж групи свій матч першого туру проведуть у суботу. Ця гра розпочнеться о 16:00.

Також сьогодні зіграють представники групи B: Іспанія – Хорватія (19:00) та Італія – Албанія (22:00).

Наступний матч у групі A бундестім проведе 19 червня проти збірної Угорщини.