Кримінал

“Єрмоліно” передано до АРМА

5 Січня 2023 14:15
беб

Бюро економічної безпеки передало в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, комплекс із виготовлення м’ясних заморожених напівфабрикатів під ТМ “Єрмоліно” та його корпоративні права, на які відомство наклало арешт у серпні 2022 року.

Як повідомляється на сайті БЕБ у четвер, до складу підприємства входить комплекс із виробництва м’ясних заморожених напівфабрикатів загальною площею понад 4 тис. кв. м, житловий будинок площею 2 тис. кв. м, складське приміщення площею 3,5 тис. кв. м, адміністративні, виробничі будівлі та інша нерухомість загальною орієнтовною вартістю понад 350 млн грн.

“Згадане майно на правах власності належить товариству, яке є одним з найбільших виробників напівфабрикатів на території України. Службових осіб цієї компанії було викрито в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Під час досудового розслідування встановлено, що бенефіціарним власником суб’єкта господарської діяльності є громадянин РФ”, – зазначається в повідомленні Бюро.

Крім того, співробітники БЕБ встановили, що посадові особи компанії протягом 2019-2021 років перераховували кошти транзитно-конвертаційній групі для переведення в готівку без фактичного проведення операцій, що дало змогу їй ухилитися від сплати податків на 150 млн грн. Наразі майно та корпоративні права компанії заарештовані та передані в управління АРМА.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling