Суспільство

Власник Viber оголосив про відкриття офісу Rakuten в центрі Києва

15 Січня 2024 13:13
київ, соцмережі

Компанія Rakuten Group, власник застосунку для обміну повідомленнями та спілкування Viber, оголосив у понеділок про відкриття офісу Rakuten в центрі Києва.

Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Новий офіс Rakuten відкрився в Києві сьогодні, 15 січня. Також Rakuten оголошує про плани приєднатися до української ініціативи Дія.City з розвитку ІТ-сектору країни у 2024 році.

Три компанії Rakuten – Rakuten Viber, Rakuten Advertising і Rakuten Rewards – наразі мають команди з розробки та маркетингу в Києві та Одесі. Зазначається, що новий київський офіс дозволить місцевій команді працювати разом, ефективніше розробляти технологічні продукти та послуги для користувачів у всьому світі, зміцнюючи репутацію України як центру ІТ-інновацій.

Плани Rakuten щодо відкриття офісу з’явилися після того, як голова правління та генеральний директор Rakuten Хіроші Мікітані супроводжував урядовців Японії під час візиту в Україну у вересні 2023 року. Виконуючи функції представника приватного сектора Японії, Мікітані зустрівся з лідерами України, зокрема з Президентом України Володимиром Зеленським і віцепрем’єр-міністром України та міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

«Rakuten послідовно підтримує Україну протягом війни та демонструє відданість її народу, економіці та післявоєнній відбудові», – йдеться у пресрелізі компанії.

Серед іншого, Rakuten підписав меморандум про партнерство з VEON Ltd. щодо співпраці для реконструкції інфраструктури країни за допомогою відкритих мереж радіодоступу (Open RAN) і цифрових послуг. Крім того, Rakuten запустив Український гуманітарний кризовий фонд екстреної допомоги через свою онлайн-платформу для пожертв, Rakuten Clutch Special Charity Fund, і провів акцію пожертвування на підтримку України, яка зібрала понад 1,3 мільярда єн.

Мікітані неодноразово демонстрував сильну особисту підтримку України. У лютому 2022 він пожертвував українському уряду 1 мільярд єн на гуманітарну допомогу (близько 8,7 млн доларів). Минулої зими він підтримав пожертвування та доставку 500 генераторів громадянам України через ініціативу пожертвувань “Самурай”. Указом Президента Мікітані був нагороджений національним орденом “За заслуги” на знак визнання його зусиль і зусиль Rakuten Group.

Як зазначається, плани Rakuten щодо присутності в Україні включають додатковий найм у технологічному секторі та призначення регіонального менеджера.

Очікується, що одним із наступних кроків стане запуск в Україні сервісу цифрового гаманця Rakuten Viber після його успішного впровадження в кількох європейських країнах. Ця послуга надасть користувачам Viber в Україні, де застосунок встановлено на 98% смартфонів, нові фінансові послуги, включаючи можливість надсилати гроші в країну та з країни за допомогою безпечних миттєвих транзакцій.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling