Політика

Удар по Польщі: Україна готова надати докази російського сліду

16 Листопада 2022 14:26
війна, польща

Під головуванням Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського сьогодні відбулося засідання Ставки, на якому були всебічно розглянуті вчорашні події у Польщі.

Як зазначено у заяві Секретаря РНБО Олексія Данилова, Україна виступає за спільне з партнерами подальше максимально детальне вивчення цього інциденту.

“Готові передати партнерам наявні у нас докази російського сліду. Очікуємо також від партнерів інформацію, на підставі якої був зроблений остаточний висновок про те, що йдеться про ракету української ППО. Крім того, Україна просить невідкладно надати доступ до місця вибуху представникам Міністерства оборони України та Державної прикордонної служби України”, – йдеться у заяві.

Данилов також підкреслив, що Україна повністю відкрита до всебічного вивчення ситуації та узгодження висновків на основі всього комплексу наявних даних.

“Лише росія та її ракетний терор винні у тому, що сталося. У зв’язку з цим нагадуємо, що убезпечити регіон Центральної Європи від російських ракет можна лише шляхом розбудови дієвого повітряного щита над територією України”, – йдеться у заяві Данилова.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини