Суспільство

У Празі перейменували вулицю маршала Конєва

1 Жовтня 2023 19:51
чехія

У понеділок на колишній вулиці Конєва в центральній частині Праги розпочнеться заміна табличок на вулицю Гартіга, на честь першого старости району Жижків, в якому вона розташована, тим самим буде реалізовано рішення мерії міста від 19 червня цього року, повідомило Чеське радіо.

“Ім’я радянського маршала Івана Конєва вулиця в районі Жижків носила з 1947 року. Рішенням мерії Праги від 19 червня цього року вулиця перейменована. На табличках, які в понеділок почнуть розвішуватися на будинках вулиці, буде ім’я Карела Гартіга, який був наприкінці XIX століття першим (головою) населеного пункту Жижків, на території якого тоді була вулиця”, – наголошується в повідомленні.

Рішення про перейменування вулиці, яка починається неподалік Головного вокзалу і тягнеться більш ніж на три кілометри у східному напрямку, торкнеться приблизно п’яти тисяч громадян, які проживають або працюють на цій вулиці. Їм дається шість місяців для того, щоб безкоштовно обміняти свої особисті, службові чи фірмові документи.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling