Сьогодні у Дарницькому районі Києва демонтували ще один радянський пам’ятник – екіпажу більшовицького бронепоїзда “Таращанець”.
“Сьогодні пам’ятник успішно демонтовано та відправлено до майстерні родини Валентина Зноби, його син Микола також є скульптором”, – повідомив голова Дарницької РДА Микола Калашник.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/12/16135717/brpzd.webp)
Пам’ятник був встановлений на честь екіпажу бронепоїзда Таращанець, який був задіяний більшовиками. Бронепоїзд обороняв від денікінців Дарницький залізничний вузол.
На місці демонтованого монумента встановлять памʼятний монумент Героям російсько-української війни, а вулицю К. Заслонова планують перейменувати на вулицю Героїв-дарничан.