Музей миру з дитячими малюнками відкрили сьогодні, 1 вересня, в одній із шкіл міста Харкова.
У музеї також є два експонати, зроблені з уламків російських снарядів, – герб України та герб Харкова. У відкритті музею взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що не раз ставав свідком того, як створювалися дитячі малюнки.
«Коли були жорстокі бомбардування Харкова з повітря та землі, наші діти разом із батьками ховалися у метро. Коли я спускався до них, то бачив, як і що вони малювали. Хтось малював жах війни, хтось – свою родину, у тому числі з домашніми вихованцями, а хтось – своє світле майбутнє. Добре, що в нас з’явився музей, ідея створення якого належить самим дітям. Після нашої перемоги ми перемістимо його у місце з більшим простором, адже я впевнений, що з кожним днем тут з’являтимуться нові експонати», – зазначив Ігор Терехов.
Також мер повідомив, що після перемоги у місті відкриють Музей відродження Харкова.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/09/01141527/d214b431ebb263d7d8d67b1702d8f6a5-737x415.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/09/01141527/78559668218427b6664da6f557ab1d0b-737x415.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/09/01141529/43590edcccc0c1741b464263f4188455-737x415.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/09/01141528/38fec0ea51cd13020c9f9197547bdfbc-737x415.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/09/01141528/dd75e125e0e8054e7f8a35d05907d033-737x415.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/09/01141528/72f860c7fe945528f59bc90bdf3fce2d-737x415.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/09/01141529/0b1241dbcd74ed8aa896a791b11a3a10-737x415.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/09/01141529/ff7c9bf927433523af88cd268cc3345d-737x415.jpeg)