Суспільство

У Британії арештували російського мільярдера

3 Грудня 2022 17:24
арешт, британія, олігархи

Національне агентство по боротьбі зі злочинністю Великої Британії (NCA) провело масштабну операцію з арешту багатого російського бізнесмена за підозрою у злочинах, зокрема у відмиванні грошей, змові з метою шахрайства Міністерства внутрішніх справ і змові з метою вчинення неправдивих свідчень.

Про це повідомляє NCA.

58-річного чоловіка заарештували в четвер (1 грудня) у його багатомільйонній резиденції в Лондоні співробітники відділу боротьби з клептократією NCA.

Його партнера, 35-річного чоловіка, який працював у приміщенні, було заарештовано неподалік за підозрою у відмиванні грошей і перешкоджанні офіцеру NCA після того, як його бачили, коли він покидав цю адресу з сумкою, у якій виявлено тисячі фунтів готівкою.

Третій чоловік, 39-річний партнер бізнесмена, був заарештований у своєму будинку в Пімліко, Лондон, за злочини, включаючи відмивання грошей і змову з метою шахрайства.

В операції брали участь понад 50 офіцерів. Низку цифрових пристроїв і значну кількість готівки було вилучено після інтенсивних пошуків слідчими NCA. Усі троє були опитані NCA та були звільнені під заставу.

Ця операція є останньою в серії втручань NCA, яка спрямована на припинення діяльності корумпованих діячів міжнародного бізнесу та їхніх посередників.

За даними трьох джерел УП в бізнес-колах, мова йде про Михайла Фрідмана.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини