“Впевнена перевага на полі бою – це насамперед плідна та майстерна підготовка”, – вважає начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Про це він написав у своєму телеграм-каналі.
Синєгубов побував на одному з тренувальних полігонів, оцінив відмінний рівень підготовки особового складу та міцний бойовий дух добровольців «Гвардії Наступу».
Очільник ОВА побачив, як чоловіки підвищують тактичні навички у максимально наближених до реальних умов, моделюють різні небезпечні ситуації, формують морально-бойові якості, відпрацьовують до автоматизму володіння зброєю.
“Бійці настільки вмотивовані, що вже зараз готові рушити в бій.
Справжнім ударним кулаком разом із ЗСУ вони звільнятимуть кожне наше місто та село. Повертатимуть своє. Помстяться окупанту за все”, – запевнив Олег Синєгубов.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200330/photo_2023-03-20_18-46-06-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200329/photo_2023-03-20_18-46-05-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200329/photo_2023-03-20_18-46-04-2-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200330/photo_2023-03-20_18-46-04-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200330/photo_2023-03-20_18-46-00-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200329/photo_2023-03-20_18-46-03-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200329/photo_2023-03-20_18-46-01-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200329/photo_2023-03-20_18-46-02-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/20200330/photo_2023-03-20_18-46-01-2-737x415.jpg)