Окупанти посилюють присутність куп’янському та дворічанському напрямках на Харківщині у сторону Кремінної на Луганщині.
Про це в ефірі нацмарафону 8 лютого сказав голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов.
“Ми до цього готові, наші збройні сили готові як ніколи, готові реагувати на будь-які спроби наступу. Ворог посилює присутність на лінії фронту на куп’янському та дворічанському напрямках, але ми бачимо, що на меті у нього — не давати просуватися нашим ЗСУ. Там ідуть певні маневри, ми не виключаємо спроби контрнаступу вже з боку ворога”, — сказав Синєгубов.
Під окупацією лишаються 29 населених пунктів Харківщини, в них живуть близько 2 тис. людей.