Зрадник Володимир Сальдо обліпив окуповану частину Херсонщини своїми бордами до фейкових виборів. Це реальні борди та гасла.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/08/27100328/photo_2023-08-26_19-14-04.webp)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/08/27100328/photo_2023-08-26_19-14-56.webp)
«Гомосексуализм, сатанизм и алкоголизм угроза обществу!» — з такими лозунгами йде на «місцеві вибори» гауляйтер окупованої Херсонської області від провладної російської партії.
Помилки також траплялися:
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/08/27100418/f4hjqzcx0aab-km.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/08/27100418/f4hjq9uwmaa74f1.jpeg)
10 вересня російські виродки планують на загарбаних українських територіях провести псевдовибори. Верховна Рада закликала світову спільноту не визнавати їх результати.