Політика

Поки США затримує допомогу Україні, “Путін виграє з кожним днем” – Салліван

27 Лютого 2024 10:34
сша, україна
Джейк Салліван / Facebook

Поки Палата представників Конгресу США не ухвалює новий пакет допомоги Україні, російський диктатор “виграє з кожним днем”, заявив радник президента США Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван.

Про це пише CNN.

“Реальність така, що Путін виграє з кожним днем, коли Україна не отримує необхідних їй ресурсів, а Україна страждає”.

Він вказав на “сильну двопартійну більшість у Палаті представників”, яка готова ухвалити пакет допомоги для України, “якщо він буде винесений на розгляд”.

Сенат, який контролюють демократи, вже ухвалив пакет допомоги Україні та іншим союзникам США, включаючи Ізраїль, на суму 95 мільярдів доларів. 

Але в Палаті представників спікер-республіканець Майк Джонсон перебуває під тиском протрампівських ультраправих у своїй партії, які не хочуть виносити пакет на голосування.

“Історія спостерігає за тим, чи винесе спікер Джонсон законопроєкт (Сенату про зовнішню допомогу) на голосування. Якщо він це зробить − він (проєкт) пройде, і Україна отримає те, що їй потрібно для досягнення успіху. Якщо ні, то ми не зможемо дати Україні інструменти, необхідні для того, щоб вона могла протистояти Росії, і Путін буде головним бенефіціаром цього”.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling