Політика

ISW: Бойовивки "ЛНР" відмовились воювати за "ДНР"

16 Серпня 2022 06:59

Деякі обрані місця із сьогоднішнього звіту Інституту вивчення війни (ISW) у Вашингтоні. Ці зведення складаються за російськими, українськими та західними відкритими джерелами, включаючи комерційно доступні супутникові знімки.

  • На південному напрямку російські війська не проводили наземних атак, проте продовжували обстріл по всій лінії південного фронту. Українська армія знищила російські склади боєприпасів у Благодатівціта Новопетрівці. А партизани висадили в повітря залізничний міст на південно-західній околиці Мелітополя.
  • Бойовики "Луганської народної республіки" записали відео, в якому скаржаться на важкі бої та відмовляються воювати за "ДНР", стверджуючи, що їхню роботу зроблено, оскільки вся територія їхньої "республіки" "відвойована". ISW не підтверджує справжність цього відео, але це не перше свідчення низького морального духу формувань ЛНР, які Росія намагається залучати до подальших бойових дій в інших частинах України.
  • "Фонтанка"написала про те, як петербурзькі чиновники заперечували розсилку "повісток" на війну. Насправді це були запрошення з'явитися до військкомату для "уточнення даних" з можливістю добровільно підписати контракт на військову службу, але зовні вони були схожі на повістки, що вручаються у разі призову. ISW особливо звертає увагу на коментарі під цією статтею, де читачі демонструють знання своїх прав та готовність ухилятися від призову всіма способами. На думку експертів інституту, це свідчить про те, що якщо Кремль оголосить мобілізацію, популярної у російському суспільстві вона не буде.

Теги:

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини