"Динамо" перемогло "Фенербахче" у Лізі чемпіонів

28 Липня 2022 07:46

У 2-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів київське "Динамо" перемогло турецький "Фенербахче"

Матч "Фенербахче" – "Динамо", який проходив у Стамбулі, закінчився перемогою українців з рахунком 2:1. Перший гол у зустрічі забив Віталій Буяльський.

"Фенербахче" залишився у меншості на 54-й хвилині зустрічі. Ісмаїл Юксек за підніжку отримав жовту картку, яка автоматично стала червоною.

На 70-й хвилині форвард "Фенербахче" Еннер Валенсія не реалізував пенальті, сейв зробив Георгій Бущан.

Туркам забити все ж вдалось. На 89-й хвилині відзначився Аттіла Салай і гра перейшла в овертайм.

В додатковий час гравці "Динамо" показали якісну гру та дотисли суперника. Гол забив Олександр Караваєв, який свого часу грав у Туреччині за "Фенербахче".