Суспільство

В Україні новонародженим стали давати імена, пов'язані з новими видами зброї

27 Липня 2022 21:31

В Україні останнім часом новонародженим стали давати імена, пов'язані з новими видами зброї, якою ЗСУ успішно знищують російських окупантів. Про це повідомляє Мін'юст.

Там кажуть, що більшість українців при виборі імен для своїх дітей віддають перевагу все ж таки традиційним іменам.

Так, за І півріччя 2022 найпопулярнішими жіночими іменами стали Ганна, Софія, Марія, Вікторія, Анастасія, Соломія, Олександра, Поліна.

Популярності набирає ім'я Стефанія після перемоги українського гурту Kalush Orchestra на пісенному конкурсі Євробачення-2022 із піснею "Stefania".

Найпоширенішими чоловічими іменами стали Артем, Олександр, Максим, Богдан, Марк, Дмитро, Михайло.

"Але не всі новоспечені батьки віддають перевагу простоті та лаконічності. Багато хто хоче виділитися і дати дитині ім'я "не як у всіх". До того ж під час війни з'явилося багато нових слів у медіапросторі, зокрема, пов'язаних з новими видами зброї, за допомогою якої наша армія успішно знищує рашистів. Ними і нарікають малюків породіллі", – йдеться у повідомленні.

Так, серед жіночих імен є Аделіна-Джавеліна, Джавеліна, Квітослава, Дзвенислава, Червонка, Йордана, Євангеліна, Чіамада-Аделіна, Фрея, Жасмін, Хазяйка, Аріель, Зореслава, Міссі.

Серед чоловічих: Артур-Байрактар, Ян-Джавелін, Миролюб, Варфоломій, Князь, Северус, Зореслав, Мойсей, Лорд, Марілуїз, Миродар, Добромир, Граф.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling