Спорт

"Металіст" незабаром оголосить про новачків

26 липня 2022
17:13
1099
Поділитися:

Начальник команди «Металіст» Євген Покатилов розповів про те, що найближчим часом клуб оголосить про всіх новачків.

— Вболівальників непокоїть питання комплектації команди. Можете щось розповісти на цю тему?

— Процес комплектації команди входить до фінальної фази. Вже в Ужгороді до «Металіста» приєднаються новачки. Про декого з них клуб уже повідомляв, імена інших будуть оголошені після укладання контрактів.

— У контрольних матчах багато ігрового часу отримували вихованці Академії футболу. Тренерський штаб робитиме на них ставку в УПЛ?

— Це питання варто переадресувати тренерському штабу. Від себе я можу лише сказати, що хлопці з Академії отримують свій шанс не за «красиві очі». У «Металіста» підростає дуже сильне покоління молодих футболістів. Тренери давно бачать цю перспективу і ще у січні-лютому давали хлопцям досить багато часу у контрольних матчах. Невеликими, але твердими кроками їх готують до дорослого футболу й тривале перебування у Туреччині, можливість постійно тренуватися з першою командою, лише прискорили цей процес.

Футбольний клуб «Металіст» завершує своє перебування у Туреччині. На початку серпня жовто-сині планують повернення до України, де команда продовжить комплектацію та цілеспрямовано почне готуватися до старту в УПЛ.


Теги: футбол

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал


Сьогодні
більше новин
delta = Array ( [1] => 0.00072407722473145 [2] => 0.073052883148193 )