У Святошинському районі Києва лось зайшов у під’їзд багатоповерхівки. Курйозне відео оприлюднив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
За його словами, місцеві мешканці почали масово телефонувати на лінію 112 і повідомляти про лося, який гуляє містом.
Патрульні прибули на місце та почали шукати тварину. Згодом лося виявили не на вулиці, а в під’їзді багатоповерхового будинку.
“Стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій”, — прокоментував Білошицький.
За його словами, поліцейські разом із фахівцями та небайдужими людьми безпечно повернули тварину до лісу.
