Суспільство

        Лось зайшов у під’їзд багатоповерхівки в Києві: поліція показала курйозне відео

        У Святошинському районі Києва лось зайшов у під’їзд багатоповерхівки. Курйозне відео оприлюднив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

        За його словами, місцеві мешканці почали масово телефонувати на лінію 112 і повідомляти про лося, який гуляє містом.

        Патрульні прибули на місце та почали шукати тварину. Згодом лося виявили не на вулиці, а в під’їзді багатоповерхового будинку.

        Реклама
        Реклама

        “Стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій”, — прокоментував Білошицький.

        За його словами, поліцейські разом із фахівцями та небайдужими людьми безпечно повернули тварину до лісу.


        Реклама
        Реклама

        ТОП-новини

        Останні новини

        усі новини
        Соціальна реклама
        Azov