Корея вийшла до плей-офф ЧС-2022

2 Грудня 2022 20:19
мундіаль

Футболісти збірної Південної Кореї з рахунком 2:1 завдали поразки національній команді Португалії у третьому турі чемпіонату світу у Катарі.

На 5-й хвилині зустрічі в Аль-Раяні Рікарду Орта вивів збірну Португалії вперед. На 27-й хвилині Кім Юнь Квон зрівняв рахунок, на 90+1 – Хван Хі Чан провів переможний для корейців гол.

В іншому матчі групи Н збірна Уругваю з рахунком 2:0 перемогла Гану. На 26-й та 32-й хвилинах м’ячі забив Хіорх’ян де Арраскаєта.

На 21 хвилині футболіст збірної Гани Андрій Айю не зміг реалізувати пенальті.

В підсумку перше місце в групі посіла Португалія, яка раніше вже достроково забезпечила собі вихід у плей-офф. У португальців 6 очок. На другому рядку розташувалася збірна Південної Кореї, яка набрала однакову кількість балів з Уругваєм – по 4. Однак у Південної Кореї перевага за додатковими показниками – більша кількість голів за рівної різниці забитих та пропущених м’ячів. Корейські футболісти здобули путівку до 1/8 фіналу, Уругвай разом із Ганою (3 очки) вирушають додому.