Іспанці розгромили хорватів на Євро-2024

Євро-2024
Фабіан Руїс зі збірної Іспанії святкує гол, який він забив у ворота збірної Хорватії на Євро-2024 / Фото УЄФА

Футболісти збірної Іспанії з рахунком 3:0 взяли гору над Хорватією в матчі першого туру чемпіонату Європи-2024 у Німеччині.

Гра відбулася в Берліні.

Великої переваги в рахунку іспанські гравці досягли вже в першому таймі, коли голи забили Альваро Мората (29-та хвилина), Фабіан Руїс (32) і Даніель Карвахаль (45+2).

Під кінець другого тайму хорвати заробили право на кутовий. Удар Бруно Петковича з 11-метрового удару вийшов невдалим: іспанський воротар Унай Сімон його відбив. Хорват Іван Перішич першим встиг до м’яча, що відскочив, він його віддав Петковичу – той уже зміг вразити ворота. Однак британський арбітр після перегляду VAR гол скасував через порушення під час пробиття пенальті.

Іспанія та Хорватія представляють групу В. О 22:00 розпочнеться гра інших учасників квартету – збірних Албанії та Італії.