До Нацпарку “Тузлівські лимани” знову прилетіли рожеві фламінго. Фахівці підкреслюють, що це “не ті, що цьогоріч успішно загніздились на наших територіях”.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/10/21113725/392890311_694126936086308_7672905222832877923_n.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/10/21113725/392864022_694126932752975_4651662446104455648_n.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/10/21113725/392891065_694126939419641_4300564372726578426_n.jpg)
“… рожевих фламінго прилетіло 1114 особин. Поки це найбільша кількість цих пернатих зафіксована науковцями на території Парку. Майже всі дорослі, але є і трохи пташенят цього року. Декілька птахів прокільцьовані кільцями білого кольору (визначити їх походження не вдалось), а один птах був із синім кільцем, цей гість – італієць”, – йдеться у повідомленні.