Економіка

Українці надають перевагу м’ясу птиці, – Мінагрополітики

15 Вересня 2022 16:19
агро

З 2 млн тонн загального фонду споживання м’яса українці з’їдають 50% птиці, 37% свинини та лише 13% яловичини.

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як йдеться у повідомленні, дорожчі види м’ясної продукції українці заміщують доступнішими.

“Наразі ми спостерігаємо, що між видами продукції є певне заміщення: дорожчі види продукції заміщують доступніші. Половина з 2 млн тонн загального фонду споживання м’яса – це птиця, свинина становить 37% фонду споживання, яловичина – 13%”, – наголосила начальниця управління тваринництва та племінної справи Мінагрополітики Олена Дадус.

На сьогодні фонд споживання м’яса й м’ясопродуктів цілком забезпечує потреби внутрішнього ринку й має можливості забезпечувати експортний попит.

“Це переважно за рахунок м’яса птиці. Споживання на душу населення забезпечується на рівні 52 кг м’яса на одну людину на рік. Цей показник порівнянний з минулим роком в довоєнний час”, – сказала Дадус.

Зазначається, що на сьогодні в Україні за спостереженнями експертів та інформацією учасників ринку переробні підприємства переорієнтовуються – збільшують частку у готовій продукції м’яса птиці, зокрема це стосується м’ясних консервів.

“Наразі є кілька завдань для переробної галузі – забезпечити внутрішній ринок, надати населенню України можливість споживати в достатній кількості й за доступною ціною продукцію, в тому числі і м’ясну. Переробний бізнес зацікавлений у виході на зовнішні ринки. Є попит на українську продукцію і можливості її постачати”, – сказала Дадус.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини