Кримінал

        Депутата з Харківщини підозрюють у схемі з комунальним майном на понад 14 мільйонів

        Депутат Богодухівської районної ради / Фото: Офіс генпрокурора
        Депутат Богодухівської районної ради / Фото: Офіс генпрокурора

        Депутату Богодухівської районної ради та директору будівельної компанії на Харківщині повідомили про підозру у привласненні комунального обладнання вартістю понад 14,5 млн грн під приводом його евакуації під час війни.

        Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

        За даними слідства, товариство з обмеженою відповідальністю, яке очолює підозрюваний, виконувало реконструкцію очисних споруд у Валках за договором із комунальним підприємством. Для реалізації проєкту фірмі перерахували понад 14,5 млн грн, за які було придбано та передано замовнику спеціалізоване обладнання — біодиски, насоси, дозувальні станції та шнекові ґрати.

        Реклама
        Реклама

        Після початку повномасштабного вторгнення РФ підприємець нібито запропонував евакуювати техніку через загрозу обстрілів. Для цього сторони уклали договір відповідального зберігання. Водночас обладнання вивезли не до безпечного регіону, а на територію домоволодіння його родички в Богодухівському районі.

        Коли у 2024 році комунальне підприємство звернулося з вимогою повернути майно, підозрюваний заявив, що обладнання нібито було знищене внаслідок російської агресії.

        У прокуратурі зазначають, що в результаті громаді завдано збитків на суму понад 14,5 млн грн.

        Депутату інкримінують злочин, передбачений ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розтрата майна в особливо великих розмірах). Санкція за статтею — позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.


        Реклама
        Реклама

        ТОП-новини

        Останні новини

        усі новини
        Соціальна реклама
        Azov