Через ракетний удар по Павлоградському району Дніпропетровщини в ніч на 1 травня травмовано 25 людей, серед них троє дітей. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.
У Павлограді пошкоджено промислове підприємство. Була пожежа, її загасили. Пошкоджено 19 багатоповерхівок, 25 приватних будинків, 6 закладів освіти, 5 магазинів.
У громадах району є руйнування: у Вербківській – побиті майже 40 будинків, у Юр’ївській – два. У Межиріцькій – пошкоджено школу.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/05/01080438/611f5c8fc9f83e05-1-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/05/01080438/photo_2023-05-01_07-39-12-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/05/01080438/photo_2023-05-01_07-39-13-2-737x415.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/05/01080438/photo_2023-05-01_07-39-13-737x415.jpg)