Україна передала Організації економічного співробітництва та розвитку офіційну оновлену заявку на членство і сподівається отримати статус країни-кандидата вже цієї осені. Про це повідомив президент Володимир Зеленський після зустрічі з генеральним секретарем ОЕСР Матіасом Корманом.
За словами Зеленського, членство України в ОЕСР є важливим для держави. Оновлену заявку на членство організації передала прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
“Сподіваємось отримати статус країни-кандидата вже цієї осені. Наступний етап — дорожня карта до членства в ОЕСР”, — заявив президент.
Зеленський повідомив, що обговорив це питання під час зустрічі з Корманом.
Окрему увагу сторони приділили прогресу України на шляху до європейської інтеграції та впровадженню реформ, необхідних для швидкого просування до членства в ЄС.
Також під час зустрічі йшлося про реалізацію фінансового пакету підтримки від Євросоюзу, посилення санкцій проти Росії та контакти з партнерами.
Зеленський подякував Матіасу Корману та ОЕСР за підтримку України на шляху реформ і досягнення миру.
