Служба безпеки України та командувач Сил безпілотних систем Роберт “Мадяр” Бровді підтвердили ураження низки російських військових об’єктів у тимчасово окупованому Криму. Йдеться про засоби ППО, інфраструктуру військових аеродромів і головну електропідстанцію Севастополя.
У СБУ повідомили, що воїни Центру спецоперацій “Альфа” завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське”.
За попередніми даними спецслужби, на військовому аеродромі “Саки” уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.
Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси “Панцир-С1”.
У СБУ зазначили, що це вже четвертий “Панцир-С1”, уражений “Альфою” в цьому районі.
“Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога”, — заявили в СБУ.
Окремо про результати ударів у Криму повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт “Мадяр” Бровді.
За його словами, вночі 24 червня була уражена головна електропідстанція Севастополя — ПС 330/220/110/35 кВ “Севастополь”, яка розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС.
“Кіна не будет, а світла, як виявляється, багато не буває”, — написав Бровді.
Він зазначив, що працювали “Птахи” 1-го окремого центру Сил безпілотних систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС.
За словами Бровді, протягом ночі 24 червня Сили безпілотних систем результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей в оперативній глибині противника на південних окупованих територіях.
Командувач СБС також уточнив, що по одному з об’єктів було завдано сім ударів.
