У підмосковному Подольську ввели режим надзвичайної ситуації локального характеру через тривалу відсутність опалення у будинках північно-східної частини мікрорайону Климовськ внаслідок прориву теплотраси, повідомив у Telegram голова міського округу Григорій Артамонов.
Опалення та гарячої води там немає третьої доби.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/01/06124959/2024-01-06-11.47.07.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/01/06124959/2024-01-06-11.47.12.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/01/06124959/2024-01-06-11.46.57.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/01/06124959/2024-01-06-11.47.02.jpg)
Температура у квартирах тримається в районі 10 градусів. Відігріти котли та труби поки що виходить не скрізь. У деяких будинках немає електрики, на повну потужність працює дизельно-генераторна підстанція, у місті постійні перебої. Але навіть якщо трубами піде гаряча вода, це не вирішить усіх проблем — у сотні місць по всьому місту прорвало труби, тому будуть нові протікання.