У День захисників і захисниць України Президент Володимир Зеленський відвідав військовий госпіталь.
Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.
Зеленський побував у реанімаційному та травматологічному відділеннях. Медики розповіли Президентові про характер травм, яких зазнали бійці, перебіг лікування та одужання.
Зокрема глава держави поспілкувався з пораненими воїнами та вручив їм державні нагороди за мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України.
Він також зустрівся з медичним персоналом військового шпиталю та вручив державні нагороди за самовідданість і професіоналізм, надання медичної допомоги й збереження життя людей в умовах воєнного стану.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/10/14171211/5e334e4e9fab02f4906f2fd069120202_1665755587_extra_large.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/10/14171211/bda83331f3ac873696a75e932ce34657_1665755585_extra_large.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2022/10/14171210/c46409053b71446b5b7d4579e0d8ff56_1665755587_extra_large.jpeg)
З початку повномасштабного вторгнення РФ у цьому госпіталі створено дієву систему евакуації поранених на відповідне лікування. З кінця лютого медзаклад надає високоспеціалізовану допомогу пораненим, травмованим і хворим військовослужбовцям, з них понад 60% відновилися та повернулися до бойових підрозділів. Госпіталь постійно допомагає українським військовим, визволеним з полону. Також тут налагоджена дієва система психологічної реабілітації.