Політика

РФ позиціонуватиме себе як “жертву війни” через події в Бєлгородській області

23 Травня 2023 10:05
білгород, Британська розвідка

Росія намагатиметься використати останні події в Бєлгородській області, щоб позиціонувати себе як «жертву війни». Про це у своєму черговому огляді пише британська військова розвідка.

Експерти вказують, що з 19 до 22 травня російські силові структури, ймовірно, вступили в протистояння з партизанами щонайменше в трьох місцях у Бєлгородській області. Особи цих людей досі точно не ідентифіковані, але російські антирежимні групи взяли на себе відповідальність за ці події.

«Найсерйозніший інцидент трапився в районі міста Грайворон. Окрім перестрілок зі стрілецької зброї, в районі інцидентів зросло число обстрілів із безпілотників і непрямих вогневих атак. Росія евакуювала кілька сіл і надіслала до цього району додаткові сили безпеки», – констатують британські дослідники.

Вони нагадали і про інші безпекові загрози, що виникли для Росії в прикордонних областях – ідеться про втрати бойових літаків, напади з використанням саморобних вибухових пристроїв на залізниці, тепер і прямі партизанські дії.

«Росія майже напевне використовуватиме ці інциденти для підтримки офіційної версії про те, що вона є жертвою у війні», – вважають у розвідці Великої Британії.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини