Політика

ПВК “Вагнер” терміново шукає лікарів на зарплату $7800

21 Листопада 2022 11:43
пвк

Приватна військова компанія «Вагнер» оголосила про терміновий набір у Пермському краї лікарів та медсестер для роботи у зоні бойових дій в Україні. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

За час відрядження, яке розраховане на один місяць, кандидати можуть заробити до 500 тисяч рублів (близько 8 тис. доларів). Про це йдеться в оголошенні, розміщеному в telegram-каналі «Прикамські витязі».

Потрібні анестезіолог, хірург, травматолог, операційна сестра, технік з медобладнання (Mindray), санітар, фельдшер швидкої медичної допомоги, водій категорії «С» з функцією санітара. Готовність виїхати протягом 1,5 тижнів. Зарплата: від 250 тис рублів на місяць – для молодшого персоналу, до 500 тис рублів на місяць – для старшого персоналу», – сказано в оголошенні.

До претендентів висуваються низка вимог: наявність профільних сертифікатів, відмінна фізична форма, вік до 50 років. Відрядження передбачає роботу у «червоній зоні». Також ПВК «Вагнер» шукала у Пермському краї зварювальників, слюсарів, електриків та водіїв.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини