Політика

ЗСУ: Російське військове командування залишає Херсон

15 Серпня 2022 21:25

Російське військове командування в окупованому Херсоні переміщується з правого на лівий берег Дніпра, таким чином залишаючи місто. Про це повідомила представник оперативного командування "Південь" Сухопутних сил ЗСУ Наталія Гуменюк під час брифінгу у Media Centre Ukraine.

«Є зафіксовані факти, що після завдання наших ударів по командних пунктах окупаційних військ (зокрема, армій та бригад) їх командний склад дуже швидко переміщується в напрямку „за міст“ — тобто, на лівий берег, щоб не виявитися відрізаним у способах переміщення на безпечнішу територію», — заявила Гуменюк.

Раніше про від'їзд командування російських військ із Херсона заявили українські чиновники. 13 серпня голова Миколаївської області Віталій Кім написав , що «весь командний склад [російського угруповання у Херсоні] переміщується за Дніпро». 15 серпня перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський заявив, що військове командування росіян «справді залишило Херсон». «Більшість із них уже виїхали з Херсона, так само є про це відомості», — сказав Соболевський.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини