Політика

Треба завершити активну фазу війни до зими – Єрмак

10 Серпня 2022 22:01

Керівник офісу президента Андрій Єрмак вважає, що завершити активну фазу війни життєво необхідно до початку зими. В інтерв'ю Інтерфакс-Україна він заявив, що росіяни продовжують атакувати об'єкти української інфраструктури, її руйнування ускладнить життя як для мирних жителів, так і для воєнних.

"Друге і найголовніше: чим довше російські війська перебувають на наших тимчасово окупованих територіях і намагаються там окопатися, тим складніше буде ці території деокупувати", – сказав він.

За його словами, завершити активну фазу до зими – складне й амбітне завдання.

"Ми робимо все для того, щоб цілі деокупації було досягнуто. І, відповідно, пояснюємо це нашим партнерам. Вони поділяють нашу позицію", – стверджує він.

На думку Єрмака, Росія зараз затягує війну, головне, що Україна може цьому протиставити, – це успіхи на фронті. Крім того, він назвав малоймовірним відновлення переговорів між Росією та Україною.

"Президент абсолютно чітко сформулював позицію: головною передумовою для початку розмови є виведення російських військ, що окупували частину території України після 24 лютого. Ми багато разів повторювали й залишаємося на тих самих позиціях: жодних компромісів, які були би пов'язані з українською незалежністю, територіальною цілісністю і суверенітетом. Ми цього не розглядаємо і не розглядатимемо", – заявив Єрмак.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини