Спорт

Зеленський позбавив Олімпійського чемпіона президентської стипендії

8 Серпня 2022 19:04

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №567/2022 про позбавлення президентської стипендії українського фігуриста, чемпіона XVI зимових Олімпійських ігор Віктора Петренка, повідомляє прес-служба глави держави.

"У липні поточного року спортсмен виступив на льодовому шоу "Аленький цветочек" у Сочі попри розв'язану Російською Федерацією жорстоку війну проти України. Його вчинок засудили Національний олімпійський комітет та Українська федерація фігурного катання (УФФК). Крім того, Віктор Петренко припинив участь у навчально-тренувальному процесі, підготовці спортсменів для національних збірних команд із олімпійських видів спорту та діяльності щодо розвитку громадського фізкультурно-спортивного руху", – зазначається у повідомленні.

Зважаючи на зазначене, УФФК внесла до Міністерства молоді та спорту подання про позбавлення його державної стипендії.

Відповідно до пункту 9 Положення про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор від 18 серпня 2004 року, Віктор Петренко позбавлений державної стипендії, призначеної йому указом глави держави №456/2022 від 28 червня 2022 року.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини