Нацгвардійці Харківської області отримали 24 потужних далекобійних прожектори.
Як зазначили військовослужбовці, у захисників Харківщини вже є успішний досвід використання подібних прожекторів у боротьбі з рашистськими безпілотними апаратами. Передані їм прожектори, в тому числі, будуть використовуватися у роботі мобільних вогняних груп, які збиватимуть «шахеди» та інші ворожі безпілотники.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/07/15205218/4-1280x853-8ec2.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/07/15205218/5-1280x853-590a.jpg)
«Працюємо над захистом нашого повітряного простору. Дякую народному депутатові Сергію Бабаку, Компанії Zinteco, NA Company, Благодійному фонду “Соломʼянські котики” та усім, хто допомагає нашим військовим», – прокоментував очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.