Франція впевнено перемогла Польщу та вийшла до чвертьфіналу ЧС

мундіаль

Футболісти збірної Франції з рахунком 3:1 завдали поразки національній команді Польщі у 1/8 фіналу чемпіонату світу в Катарі.

Перемогу французам приніс дубль Кіліана Мбаппе (74-а та 90-а хвилини), ще один гол забив Олів’є Жиру (44-а хвилина).

На 90+6-й хвилині воротар збірної Франції Уго Льоріс спіймав м’яч після пенальті у виконанні поляка Роберта Левандовськи, проте арбітр призначив повторний удар – з другої спроби Левандовський був влучний.

Жиру забив 52-й гол за збірну і став найкращим бомбардиром в історії команди Франції, випередивши за цим показником Тьєррі Анрі. Для оновлення рекорду Жиру знадобилося 117 матчів, Анрі провів за збірну 123 гри.

В активі Мбаппе п’ять м’ячів на турнірі, він одноосібно очолив бомбардирський залік.

Французи, що є чинними чемпіонами світу, вийшли до плей-офф, посівши перше місце у групі D. Польща отримала путівку до 1/8 фіналу завдяки другому місці у групі C.