Спорт

Ярослава Магучіх повторила свій рекорд та перемогла в черговому етапі Діамантової ліги

3 Вересня 2022 09:23
могучіх, діаматнова ліга

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх завоювала ще одну перемогу в легкоатлетичному сезоні, цього разу на етапі Діамантової ліги в Брюсселі. Це був останній старт Діамантової ліги перед фіналом.

Як повідомляє Суспільне, на етапі у Брюсселі у секторі стрибків у висоту змагалися три українки: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко. Магучіх та Геращенко достроково гарантували собі вихід у фінал, Левченко боролася за місце там у цьому старті.

Також у Брюсселі стрибали обидві австралійки Нікола Оліслагерс та Елеонор Паттерсон (чемпіонка світу), чорногорка Марія Вуковіч, італійка Єлена Валлортігара та представниця Узбекистану Сафіна Саддулаєва.

Усі спортсменки взяли висоту 1.80 м, 1.84 м та 1.88 м. Перші стрибунки припинили виступ на 1.91 м – Левченко та Валлортігара не взяли планку з трьох спроб. Натомість Магучіх пропускала висоту, а Геращенко підкорила її лише з третьої спроби.

На висоті 1.94 визначилися три призерки: Вуковіч та Саддулаєва не взяли цю планку, тоді як Магучіх та Паттерсон підкорили її з першої спроби. Оліслагерс не взяла висоту з першого стрибка, перенесла на наступні, але ні на 1.94 м, ні на 1.97 м вона не була успішною. Утім, за кількістю спроб Оліслагерс обійшла суперниць у боротьбі за третє місце.

Паттерсон не взяла 1.97 м, яку Магучіх підкорила з першої спроби. І саме ця висота стала переможною для українки.

Залишившись наодинці у секторі, Ярослава стрибнула 2.00 м – не взяла з першої спроби. Тоді вона перенесла спробу на 2.02 м – і взяла планку!

Після цього Магучіх замовила 2.05 м – і взяла її з другого стрибка! Це найкращий результат сезону у світі, повторення рекорду України на відкритому повітрі, повторення рекорду змагань та особистий рекорд Ярослави (саме на відкритому повітрі).

На цьому Магучіх не зупинилася – штурмувала світовий рекорд 2.10 м, спроби були близькими, але цього разу не склалося.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини