Суспільство

В Росії назрівє заколот або військове протистояння – ГУР

3 Червня 2023 18:15
росія, гур

В українській розвідці вважають, що одним із низки сценаріїв розвитку ситуації всередині РФ може стати заколот або військове протистояння.

Про це повідомляє пресслужба ГУР.

“Внаслідок успішних дій Сил безпеки і оборони України та деокупації наших територій можливі внутрішні конфлікти всередині самої Московщини”, – розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

Юсов додав, що відповідний сценарій можуть також зумовити успішні дії повстанців, які борються за свої права на території РФ, — росіян із паспортами цієї федерації.

Представник воєнної розвідки України зазначив, що операція добровольців “Російського добровольчого корпусу” і легіону “Свобода Росії” досі триває.

“Король виявився голим. Все боєздатне, що може рухатись, перекинуте на окупацію України. На території Московщини залишились переважно пузаті “гаїшники””, — сказав представник воєнної розвідки України.

За словами Юсова, боротьба з озброєними повстанцями не входить до компетенції скликаних президентом РФ Володимиром Путіним в межах плану “Едельвейс” до кордону “гібдд-шників”, здебільшого навчених бити кийками учасників мирних акцій протесту і брати хабарі з пенсіонерів.

“Тому так невдало. Тому доводиться артилерією і “Градами” бомбити й нищити цивільні будинки самих московитів. Це все відбувається в прямому ефірі, наживо, на все це дивиться увесь світ”, — підсумував представник ГУР.


Відео дня

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини