У Краснодарському краї муніципальна адміністрація прозвітувала про допомогу матері мобілізованого на війну проти України – місцевій мешканці відремонтували двері у вуличному туалеті. Через кілька годин запис у паблиці було видалено.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/02/27125745/01000000-0aff-0242-8712-08db18aaa2ed_w1597_n_r0_st_s.jpeg)
“Помітно соромлячись, жінка показала на відірвані вітром двері вуличного туалету”, – йшлося у публікації у групі адміністрації Червоноармійського району “ВКонтакте”. У пості зазначено, що матері мобілізованих двері полагодили “без зайвих розмов”.
Через чотири години, коли про цю історію написав ряд ЗМІ та телеграм-каналів, запис у паблиці “МЦУ МО Червоноармійський район” видалили без пояснення причин.