Жителі Москви почали отримувати від мобільних операторів попередження про можливі складнощі з доступом до інтернету.
Про це повідомив телеграм-канал “Осторожно, Москва”, який опублікував повідомлення від оператора “Мегафон”.
У тексті йдеться, що в регіоні можуть виникати проблеми з інтернетом “через забезпечення заходів безпеки”.
Водночас оператор зазначає, що звичайні дзвінки, SMS та деякі важливі сервіси продовжать працювати.
З чим саме пов’язані можливі обмеження інтернету, наразі достеменно невідомо.
