Концерт Scorpions у Берліні відбувся у синьо-жовтих кольорах. На знак солідарності з Україною соліст гурту Клаус Майне розгорнув на сцені український прапор та переспівав Wind of Change. Замість рядків про Москву та парк Горького зі сцени прозвучало: “Now listen to my heart – It says Ukrainia” (“Тепер слухай моє серце – воно каже: “Україна”).
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/05/25082523/znimok-ekrana-2023-05-25-o-08.24.04.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/05/25075929/fw6qapnx0awidlu.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/05/25075929/fw6p-ztwyaujim7.jpeg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/05/25075929/fw6p8blwyamgotj.jpeg)
До речі, у лідера гурту Клауса Майні сьогодні день народження – йому виповнилося 75 років!