У Москві на тлі паливної кризи виник дефіцит каністр для бензину: ємності масово скуповують перекупники і перепродають із великою націнкою. Про це повідомляють росЗМІ.
За даними російських видань, каністри для пального закінчилися як у роздрібних точках, так і у великих мережевих автомагазинах Москви.
Попри офіційні заклики не запасатися бензином, водії почали активно скуповувати ємності для пального. Частину товару, за повідомленнями ЗМІ, забирають перекупники.
Російське видання Motor пише, що каністри перепродають “втридорога”. Gazeta.ru також повідомляє, що ємності масово скуповують спекулянти і продають із великою націнкою.
Дефіцит каністр виник на тлі ширших проблем із пальним у Росії. Раніше повідомлялося, що великі мережі АЗС, зокрема “Роснефть”, “Башнефть” і ТНК, припинили продаж бензину в каністри по всій країні.
У Москві та низці інших регіонів також запроваджували обмеження на продаж пального. Зокрема, російські ЗМІ писали про ліміти на відпуск бензину одному покупцю або одному автомобілю.
