У ніч на 23 червня російські війська атакували енергетичний об’єкт ДТЕК у Дніпропетровській області. Про це повідомили в компанії ДТЕК.
Внаслідок обстрілу без світла залишилися 34 тисячі родин.
Енергетики ДТЕК оперативно розпочали відновлювальні роботи.
За кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки.
