Генсек НАТО Єнс Столтенберг відвідав Бучу.
Про це повідомив мер міста Анатолій Федорук у Telegram.
Побачені наслідки руйнувань та скоєних злочинів у місті глибоко вразили генсека.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/04/20175309/2023-04-20-17.52.08-737x415.jpg)
На знак вдячності Столтенбергу подарували пам’ятну монету з символами Бучі, виготовлену з російських куль. “Вона символізує незламність українців перед агресором та готовність захищати нашу землю”, – зазначив мер Бучі.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/04/20175330/2023-04-20-17.51.55-737x415.jpg)