Думки

Прощавай, затримка в отриманні паспорту!

26 Липня 2018 11:52
Арсен АВАКОВ

По всій території України більше немає черг на отримання нового біометричного закордонного паспорту.

Прощавай, затримка в отриманні паспорту!

Насправді ситуація нормалізувалася тиждень тому, але оскільки поодинокі випадки затримки видачі документів у день-два ще спостерігались, то сьогодні можу офіційно заявити: затримок у видачі закордонних паспортів більше немає.

Відповідно, жоден чиновник не може сьогодні кивати на Київ і казати "не надрукували", якщо вийшов передбачений законом термін.

Прощавайте, "рішали" і шахраї, з якими ми боролися, які пропонували послуги по прискоренню видачі.

Прощавай невизначеність «встигну-не встигну» отримати паспорт до поїздки.

Все тепер буденно: чіткі сроки – вчасно здав, вчасно отримав. Буденність. Ніякого екстріму.

Сьогодні затримка видачі документу може бути пояснена лише ідентифікацією і тільки в тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт в населеному пункті, який зараз окуповано російсько – терористичними військами (Крим і окремі райони Донецької та Луганської областей). На жаль, агресор створив для цих людей величезні проблеми, при чому вони частково залишаться навіть після деокупації, бо паперові архіви скомпроментовані.

На жаль, ажіотаж із отриманням паспортів створив проблеми для великої кількості українців. Але вже сьогодні – інфраструктура Державної міграційної служби, потужності Поліграфкомбінату "Україна" перевищують щоденну кількість документів, що оформлюються.

Тому ми готові до безвізу хоч із Канадою, хоч із США 😉💪 або з іншими країнами (їх лишається все менше і менше).

Дякую за виконання непростої задачі всьому колективу ДМС очолюваної Максим Соколюк (Maxim Sokolyuk) : молодці, робота зроблена колосальна! Але ще багато чого треба зробити.

Наступні кроки – готуємось до використання електронного цифрового аюпідпису в ІD-карті та до відкриття опції "заміна паспорта-книжки зразка 1994 року на біометричну ІD- карту за бажанням".

Останні провокації країни-агресора демонструють необхідність впроваджувати нові безпечні документи. Це питання національної безпеки та безпеки суспільства – вважаю, що це завдання #1 для ДМС на найближчий рік.

От так от #зрада_зрадонька сьогодні для Вас! 🙂


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling