Політика

У Держдумі погрожують НАТО ядерною війною, через постачання зброї Україні

22 Січня 2023 12:43
росія

Спікер російського парламенту В’ячеслав Володін погрожує країнам НАТО ядерною зброєю і “катастрофою, яка знищить їх”. На думку Володіна, рішення Вашингтона та Брюсселя ведуть світ до страшної війни і “зовсім іншим бойовим діям”.

“Якщо Вашингтон і країни НАТО поставлять озброєння, яке буде використане для завдання ударів по мирних містах і спроб захоплення “наших” територій, як вони погрожують, – це призведе до заходів у відповідь з використанням більш потужної зброї”, – заявив він.

На його думку, рішення Вашингтона та Брюсселя “ведуть світ до страшної війни” і “зовсім інших бойових дій”.

“З огляду на технологічну перевагу російської зброї, закордонним політикам, які приймають такі рішення, необхідно зрозуміти: це може закінчитися трагедією світового масштабу, яка знищить їхні країни”, – додав Володін.


Нагадаємо, Медведєв заявив, що програш Росії у повномасштабній війні з Україною спровокує початок ядерної війни. Зокрема, погрози Медведєва пролунали напередодні зустрічі контактної групи з питань оборони України на авіабазі “Рамштайн”, яка відбулася 20 січня.

“Ядерні держави не програвали великих конфліктів, від яких залежить їхня доля. Це має бути очевидно будь-якій людині. Навіть західному політику, який зберіг хоч якісь сліди інтелекту”, — сказав він.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини