Новини

Способи забезпечення безпеки під час використання криптогаманців

2 Червня 2023 14:43
  На правах реклами

Інтернет сповнений небезпек. Кіберзлочинність розвивається навіть швидше, ніж кібербезпека. Коли йдеться про цифрову валюту та її зберігання на гарячих гаманцях, особливо важливо постійно стежити за рівнем безпеки. Адже ваші активи можуть бути під загрозою.

Давайте розберемо основні способи забезпечення безпеки при використанні криптогаманців, щоб не потрапити на хитрощі зловмисників.

Загальний огляд ризиків та загроз при використанні криптогаманців

При використанні криптогаманців ризиків та загроз достатньо:

 1. Втрата доступу до гаманця. Якщо ви забудете або втратите приватні ключі, ви можете втратити доступ до своїх криптовалютних засобів. Тому важливо зберігати резервні копії та приватні ключі у безпечному місці.
 2. Кібератаки. Хакери можуть спробувати отримати доступ до ваших криптогаманців, використовуючи різні методи, включаючи фішингові атаки, шкідливе ПЗ і зломи. Вони можуть намагатися вкрасти ваші приватні ключі або отримати контроль над активами.
 3. Віруси та шкідливе ПЗ. Віруси та шкідливе програмне забезпечення можуть становити загрозу для безпеки вашого криптогаманця. Якщо ваш пристрій заражений шкідливою програмою, зловмисники можуть отримати доступ до приватних ключів або перехопити дані під час введення.
 4. Фізична загроза. Якщо ви зберігаєте фізичний носій, наприклад апаратний або паперовий гаманець, існують ризики його крадіжки, втрати або пошкодження.
 5. Людський фактор. Помилки користувача також можуть призвести до втрати коштів. Це може бути неправильне введення адреси при надсиланні транзакції або ненавмисне розголошення приватних ключів третім особам.

Рекомендації щодо зберігання інформації для доступу до гаманця

 1. Зберігайте інформацію про доступ у безпечному місці. Зберігайте приватні ключі, паролі та фрази відновлення у надійному та недоступному для сторонніх місці.
 2. Використовуйте надійні паролі. Створюйте складні паролі, що містять комбінацію літер (у верхньому та нижньому регістрах), цифр та спеціальних символів. Не треба використовувати паролі, що легко можна вгадати, наприклад, з датою народження або іменами.
 3. Створіть резервні копії. Регулярно створюйте резервні копії інформації про доступ та зберігайте їх у надійному місці. Це дозволить відновити доступ у разі втрати або пошкодження основних даних.
 4. Використовуйте двофакторну автентифікацію (2FA). Активуйте функцію двофакторної автентифікації у своєму криптогаманці Any.Cash. Це додатковий рівень безпеки, за допомогою якого необхідно підтвердити особистість.

Як захистити свій гаманець від атак хакерів

Безпека ваших активів у багатьох випадках залежить саме від вас:

 1. Довіряйте найкращим криптогаманцям. Обирайте криптогаманець, який має гарну репутацію і пройшов перевірку безпеки великою кількістю користувачів. Проведіть дослідження та ознайомтеся з відгуками користувачів перед вибором гаманця.
 2. Використовуйте всі засоби безпеки. Складний пароль, резервне копіювання, двофакторна автентифікація, використання лише свого домашнього Wi-Fi, використання фізичних гаманців – це ефективний захист від атак зловмисників.
 3. Будьте уважні. Не вводьте пароль у людних місцях, не розповідайте стороннім особам про свої активи, не переходьте за сумнівними посиланнями та постійно перевіряйте свій пристрій на віруси.
 4. Скористайтеся окремим пристроєм для гаманця. Якщо у вас велика кількість активів, візьміть окремий пристрій для взаємодії з криптогаманцем. Встановіть на нього офіційну ОС і нічого, крім управління криптовалютою, з ним не робіть.
 5. “Не зберігайте усі яйця в одному кошику”. Розподіліть свої криптовалютні активи між кількома гаманцями. Якщо один із гаманців стає скомпрометованим, у вас все одно буде доступ до інших активів.

Рекомендації щодо використання гаманця та виконання операцій з криптовалютою

Перед початком використання криптогаманця обов’язково почніть з інструкції. Дізнайтесь усі відповіді на свої запитання. Якщо вони не представлені, зверніться до служби підтримки розробника.

Під час реєстрації гаманця переконайтеся, що ви використовуєте офіційний сайт/додаток/бот. Введіть усі дані для створення криптогаманця та придумайте надійний пароль з безліччю цифр, літер та знаків. Ніколи не передавайте конфіденційну інформацію та паролі стороннім особам. Одразу ж підключить двофакторну автентифікацію та резервне копіювання.

При поповненні гаманця, переказі криптовалют, проведенні різних операцій та виведенні коштів дотримуйтесь усіх інструкцій. Краще кілька разів перевірити дані для проведення операцій, ніж припуститися єдиної помилки та відправити їх бозна-куди.

Будьте уважні при використанні криптогаманця та виконанні операцій. Людський фактор є найчастішою причиною перемоги зловмисників та втрати всіх активів власника криптогаманця.

Переваги використання криптогаманця Any.Cash для забезпечення безпеки

Any.Cash – це той самий криптогаманець, в якому є все для забезпечення безпеки всіх ваших активів:

 1. Безпечне збереження приватних ключів користувачів. Вони шифруються та зберігаються у шифрованій формі на пристрої користувача, що мінімізує ризик їхньої компрометації.
 2. Виконує безпечні транзакції за допомогою багаторівневої системи підтвердження та автентифікації. Це включає підтвердження через Telegram, використання PIN-коду або відбитка пальця для авторизації транзакцій та інші методи двофакторної автентифікації.
 3. Запобігання фішинговим атакам, завдяки докладним відомостям про одержувача та запитам на переказ коштів.
 4. Можливість надсилати та отримувати криптовалюту без розкриття особистих даних користувача анонімно. Це забезпечує додатковий рівень конфіденційності та анонімності при виконанні транзакцій.

Все, що вам потрібно, щоб отримати доступ до інноваційного надійного та безпечного криптогаманця Any.Cash – пройти просту реєстрацію. Саме час забезпечити захист своїх вкладів!


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини